• Ново
Фишер- дете тежок случај на апликација, розова
zoom_in

Фишер- дете тежок случај на апликација, розова

DEN 799.20

Износ
check Во продавницата.

Случајот за апликација за деца-тешки цени Fisher-Price Prink обезбедува заштитен штит на i Phone или i Pod Touch, така што родителите се поудобни со своето дете да игра со уредот. Случајот е дизајниран да работи со сите достапни i Phone и i Pod допири, со обезбедување прилагодувања на ракавот. Родителите имаат избор или да го имаат копчето Дома на располагање на децата или не со тоа што ќе го преврти телефонот во случајот. Со овој телефон за деца, можете да дозволите вашето дете да си игра со вашиот уред без да се плашите од нив да го оштети. Розовата боја е симпатична и случајот е многу здрав и издржлив. Јасното покритие на екранот дури штити од капе и лепливи прсти. Случајот за апликација за деца-цени за деца, розова : Телефонскиот случај на Фишер-цена е пластичен. Компатибилен со сите i Phone и i Pod допири. Безбедно дете.

Им се допаѓа и на купувачите..