• Ново
Stuple Industries Vivid Blue Circle формира апстрактно камчено дизајнирање на сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лиз ardардин
zoom_in

Stuple Industries Vivid Blue Circle формира апстрактно камчено дизајнирање на сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : модерни, апстрактни, форми. Дизајн од Лиз ardардин.

Им се допаѓа и на купувачите..