• Ново
Играчки камион „Балтимор Равенс“, голем Риг Блк
zoom_in

Играчки камион „Балтимор Равенс“, голем Риг Блк

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Нашите камиони за играчки за играчки во Балтимор Равенс се едноставно повеќе од играчка! Камионите имаат работни тркала и големо внимание на деталите создавајќи одлично парче за привлекување око, што би било совршено за домашно парче од дома или да ја покажат вашата loveубов кон вашиот омилен тим во НФЛ со прикажување на вашата канцеларија. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Играчки камион „Балтимор Равенс“, Биг Риг Блк.

Им се допаѓа и на купувачите..