• Ново
Се прашувам памучен поло
zoom_in

Се прашувам памучен поло

DEN 351.52

Износ
check Во продавницата.

Солидниот полов на овој Wonder Nation Boys на момчињата е задолжително за секој плакар за млади манс. Изберете од широк асортиман на бои Conder Nation Nation Boys Solid Polo долги ракави. Плакета со двојно копче. Ребреста поло -јака. Машинско миење ладно.

Им се допаѓа и на купувачите..