• Ново
Скарт за средно издигнување на жените на Lee®
zoom_in

Скарт за средно издигнување на жените на Lee®

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Чувствувајќи се слатко и да останете активни, не мора да бидете во расправија кога го носите Скаротот на Mid Rise Lee®. Овој супер затегнување е направен од мешавина од памук што ќе ја задржи потта од вас, дури и кога времето почнува да се загрева. Плус, тоа доаѓа со хардвер за лого, лого -џеб и легендарната лепенка за логото на Ли за да можете да ја покажете вашата Loveубов на Ли цел ден. Направено со среден пораст и во редовно вклопување, овој Skort е вашиот нов омилен придружник за сè што сте планирале оваа сезона. Среден пораст. Редовно вклопување. Легендарните детали на Ли. 70% памук (20% рециклиран памук), 29% рециклиран полиестер, 1% спандекс. 3.5 "скриен краток инсејм. Стил #112330949.

Им се допаѓа и на купувачите..