• Ново
Искрено ореви вечера нане, бели, ЛБ
zoom_in

Искрено ореви вечера нане, бели, ЛБ

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Подгответе се за носталгичниот вкус на нане?. Старомодна добрина! Ако нане за вечера беа најважниот момент на вашето детство, тогаш ќе одите искрено ореви над овие вкусни бонбони! Секој пат кога ќе поп, ќе бидете транспортирани на бран на неспоредлива сладост и небесна текстура во време кога единствената работа што беше важно беше цицање на следната нане. Фрли забава! Еј, овие мали бонбони вкусуваат толку добро, ќе ги камшикувате сложените вечери, така што вашите гости можат да ги вкусат! И момче дали изгледаат убаво лежејќи на таа маса. Со нивното бело привлечност со уста, ќе имате среќа ако одите една минута без да се чувствувате како да го проголтате целиот сад. Искрено ореви бели вечера нане? Придобивките вклучуваат : - Лесен вкус на минијатури што е надвор од освежувачки. - кремаста текстура што се чини дека се топи во устата. - Прекрасен изглед да ги разубави сите ваши гости. - Кошер сертифициран и направен со употреба на најистакнати состојки. - Здрава услуга за неспоредлива вредност за парите. Однесувајте се кон свежината без еднаква и вкусност, толку неверојатно, сакате да ги именувате следните три миленичиња по нас. Кликнете? Додадете во количка? Сега! Искрено ореви вечера нане, бели, 3 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..