• Ново
Стерлинг Сребрена Ткаени Редење Мода Годишнината Бенд За Унисекс, Родиум Обложени Големина 7
zoom_in

Стерлинг Сребрена Ткаени Редење Мода Годишнината Бенд За Унисекс, Родиум Обложени Големина 7

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овој ткаен кабелски бенд носи елеганција со модерен и шик пресврт, што го прави безвременско парче. Изработени со парична казна 925 стерлинг сребро, родиум позлатени, никел слободен. Прстен мери 2мм во висина. Бендот мери 4мм во ширина. ●МЕТАЛ● Оваа ткаена лента е изработена со фино вистинско цврсто сребро, со печат 925, обложена со родиум за подобрување на сјајот и издржливоста. Никел бесплатно за чувствителна кожа и нема да ја претвори вашата кожа зелена ако е правилно негувана. ●Мерења ● прстен мери 2мм во висина. Бендот мери 4мм во ширина. Овој ткаен кабелски бенд носи елеганција со модерен и шик пресврт, што го прави безвременско парче. ●БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ и ГАРАНЦИЈА ● Бесплатно враќање во сад Секое парче накит од Бери поминува низ ригорозна инспекција пред испораката и доаѓа со налози против дефекти во материјалите и изработката 90 дена, исклучува општо абење и злоупотреба. Овој прстен е убаво спакуван во бесплатна кутија за подароци, што го прави совршен подарок за накит за роденден, годишнина, празници. Слој на овој прстен што може да се реди за врвен стил без напор.

Им се допаѓа и на купувачите..