• Ново
Добро Ткаени Баркли Сарук Традиционален Ориентален Панел Црвено 2'3 7'3 Тркач Килим
zoom_in

Добро Ткаени Баркли Сарук Традиционален Ориентален Панел Црвено 2'3 7'3 Тркач Килим

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Баркли обединува низа модели извлечени од внимателно избрана палета На Модерни и Геометриски Стилови. Полипропиленските влакна поставени на топлина даваат 0,4" куп кој е мек, отпорен на дамки и не фрла или избледува со текот на времето. Подлогата од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Широк спектар на форми, големини и дизајни значи дека оваа колекција има нешто за простории од секоја големина и стил. Подигнете го вашиот простор со мекиот, убав Килим Пила. Традиционална персиска шема на градинарски панели во прекрасни бои. Добро изработени и дебели со влакна што не пролеваат за траен квалитет. Подлогата од јута е безбедна за сите површини, вклучително и дрвени подови. Лесно се одржува чисто со материјали отпорни на дамки. Се препорачува употреба на тепих за додавање удобност и спречување на менување.

Им се допаѓа и на купувачите..