• Ново
Студио Wynwood Studio Fantasy and Sci -Fi Wall Art Canvas отпечатоци „Еднорог сјај“ фантастични суштества - сино, злато
zoom_in

Студио Wynwood Studio Fantasy and Sci -Fi Wall Art Canvas отпечатоци „Еднорог сјај“ фантастични суштества - сино, злато

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Сјајот на еднорог, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Бајки и дизајн на фантазии со тема на фантастични суштества за да ви ја донесат совршената wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..