• Ново
Ексклузивни домашни завеси од џебни панели за завеси, природни, 54x84
zoom_in

Ексклузивни домашни завеси од џебни панели за завеси, природни, 54x84

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Направено од природен јута, ексклузивниот пар за џебни панели за шипки за домашни шипки е доволно неутрален за да одговара на кој било стил. Изберете од повеќе големини како достапни за да обезбедите добро вклопување во секоја просторија. Оваа природна боја завеса обезбедува смирувачка позадина и вклучува дизајн на џеб на шипка. Овој панел пар е совршен за прикажување на излитена шик софистицираност. Изберете од достапни големини. Природна боја. Дизајн на џеб на шипка. 100% јута конструкција. Цврста боја.

Им се допаѓа и на купувачите..