• Ново
Девет градска платформа за каишот на глуждот, клин во црвена боја
zoom_in

Девет градска платформа за каишот на глуждот, клин во црвена боја

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Достапно во црна, сина, црвена и таупе. Овие девет градски јорговани-328 се совршени за секојдневно или за излегување. Тие имаат клин на платформа што ги прави да се чувствуваат удобно за секојдневно носење и имаат многу симпатични детали за цветни везови. Тие се со средна ширина, но работат малку широко, но мудро со должина тие се вистинити до големината. 3 Во висина на клин, работи точно до големината, 1,5 во платформата. Faux Suede горна, гумена надворешна плоча, поставена влошка.

Им се допаѓа и на купувачите..