• Ново
Натурализатор Кемпер лизга
zoom_in

Натурализатор Кемпер лизга

DEN 400.00

Износ
check Во продавницата.

Обично е начинот да се оди. Лизгањето од душата има околу-часовникот стил и удобност. Ткаенина горе . тркалезна пети . мазна постава . еластично засилување за дополнителна флексибилност . Ол-Тру удобност : Мека постава за пена, поддршка на лак со мемориска пена, антимикробна облога на чорап, лесна и флексибилна надворешна плоча со влечење . 4,4 см потпетица.

Им се допаѓа и на купувачите..