• Ново
Loveубов и спортски женски врежани лого салон шорцеви
zoom_in

Loveубов и спортски женски врежани лого салон шорцеви

DEN 191.68

Износ
check Во продавницата.

Удобно и пријатно, со влечење на половината - го одразуваат релаксирачкиот стил на loveубовта 4 ”. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : врежано лого на левата нога; делфин полите; Убер меко. Белешка : Оваа ставка има тенденција да работи мала; Предлагаме да нарачате една големина нагоре за совршено вклопување . кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Врежани лого салон за жени за жени од loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси и пливање како светла и смела како луѓето што го карпаат.

Им се допаѓа и на купувачите..