• Ново
Женски сандали за одмор на Мук Лукс
zoom_in

Женски сандали за одмор на Мук Лукс

DEN 1264.00

Износ
check Во продавницата.

Фатете ја торбата со плажа и фатете неколку зраци со сандалите за одмор на женските брегови на Мук Лукс. Лизгајте ги овие класици на лето со живописни ленти со форма и забавни бои од надворешни бои, овозможувајќи ви да ја искажете својата индивидуалност додека ја крстарите плажата во стил. Удобните табани ќе се обликуваат на стапалото и ќе ви дадат енергичен чекор, така што преземате каква било летна активност што ја посакувате .. Избришете со влажна крпа. Не бели. Лежете рамно на суво. Увезени . -100% полиестер горен. -100% полиестерска постава. - Ева Интол. - TPR one. - Повеќе опции во боја. - Цели големини на жените од 6-10 каиш за ткаење во боја. Модел на Fairisle. Без потпетица.

Им се допаѓа и на купувачите..