• Ново
Уметнички ткајачи Визоко 22 22 перница
zoom_in

Уметнички ткајачи Визоко 22 22 перница

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Барате парче што го надминува тековниот тренд и ќе остане безвременски во вашиот дом во затворен простор за наредните години? Оваа перница Визоко со уметност на јазол е задолжителна. Одликувајќи се со функционален стил на боење, ова парче мода софистициран, но сепак едноставен изглед кој лесно се преведува од соба во соба. Вистински исклучително во однос на формата и дизајнот, ова парче отелотворува маестрална уметност додека ги одржува принципите на достапност и издржливост, што го прави совршен акцент за вашиот декор. Уметноста на јазолот Визоко 22 "x 22" перница (со надолу полнење).

Им се допаѓа и на купувачите..