• Ново
Чудо нација бебе девојки тока сандали, големини 2-6
zoom_in

Чудо нација бебе девојки тока сандали, големини 2-6

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Чудо на нација бебе девојчиња тока сандали, сандали со токи се во право за секоја прилика за мало девојче!. Затворање на чевли : Кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Материјали : ПУ го горната и ТПР -надворешната страна за лесна подвижност. Крајна употреба : Секојдневно носење и игра. Карактеристики : Подложен чорап за удобно вклопување. Чиста и грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..