• Ново
Стимулирање На Аква Од Обединети Бои На Бенетон За Жени-8. Оз Тело Магла
zoom_in

Стимулирање На Аква Од Обединети Бои На Бенетон За Жени-8. Оз Тело Магла

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Лалик Ле Парфум беше лансиран од дизајнерската куќа На Лалик во 2005 година. Врвни ноти се западноиндискиот залив, бергамот и розовата пиперка; средните ноти се јасмин и хелиотроп; основните ноти се сандалово дрво, грав тонка, пачули и ванила. Стимулирање На Аква Од Обединети Бои На Бенетон За Жени - 8,4 мл Магла За Тело.

Им се допаѓа и на купувачите..