• Ново
Роулингс Срцето На Скриј Првата База Мит
zoom_in

Роулингс Срцето На Скриј Првата База Мит

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Изграден од светски познатото Срце На роулингс на кожата на скривалиштето, Срцето на Скриените ракавици ги прикажува моделите на денот на играта на врвните играчи На Советодавниот Персонал На Роулингс. Овие висококвалитетни ракавици ја дефинираа кариерата на оние кои се сметаат за"најдобри На Терен" и се достапни за елитните спортисти кои сакаат да се приклучат на следната класа на одбранбени великани. Погледнете ја разликата што може да ја направи професионалната изработка и придружете се На срцето на класата Скриј полиња! ПРЕМИУМ НАСЛЕДСТВО : Изработено со традиционално, ултра-премиум Срце на Кожата На Кожата. ПРО МОДЕЛИ : ракавица модели доверлив ОД МЛБ ѕвезди. ОДЛИЧНО ЗА ТОПКИ : мрежата со двојна лента со еден пост и длабокиот џеб овозможуваат лесни претстави. ВОЗРАСТ : 13+. РАКА : Десната Рака фрли. ПОЗИЦИЈА : Прва Основа.

Им се допаѓа и на купувачите..