• Ново
Подножје Метал Близнак Работна Станица Кревет Со Сребрена Завршница 461081
zoom_in

Подножје Метал Близнак Работна Станица Кревет Со Сребрена Завршница 461081

DEN 1408.00

Износ
check Во продавницата.

Ова е Само Кревет, Душекот не е вклучен најдобриот почеток на денот е добра ноќ???с спиј, овој кревет ви дава удобност и квалитет, така што ќе се разбудите со насмевка.Карактеристики материјал : Метална Боја : Сребрена Димензија На Производот : 78"W x 58.5"D x 73.25" Hmaded Во Кина Подметач Метал Близнак Работна Станица Кревет со сребрена Завршница 461081.

Им се допаѓа и на купувачите..