• Ново
Флеш Мебел Атос Правоаголна Современа Црна, Бела, Сива Површина Килим, 3 '10'
zoom_in

Флеш Мебел Атос Правоаголна Современа Црна, Бела, Сива Површина Килим, 3 '10'

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Нека извајаниот, нежно вртлив модел на овој повеќенаменски тепих додаде уникатен стил во секоја просторија во вашиот дом. Нудејќи не само впечатлив изглед, овој разноврсен современ акцентен тепих ви овозможува да додадете топлина на дрвени подови, боја на повеќе простори и ги штити тротоарите во области со голем сообраќај. Овој тепих со висока ниска површина може да биде топло место за нозете покрај креветот, пред каучот или во ходникот. Современите материјали овозможуваат денешните килими да траат со години. Направен од олефински влакна, овој врвен тепих е отпорен на дамки и вода, брз во боја и обезбедува меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага да се промовира протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Модерен Тепих со Површина од 3' х 10 ' за Внатрешна употреба. Вител Апстрактен Дизајн во Нијанси На Сива боја. Извајан Високо-Низок Куп. Ултра-Меките Олефински Влакна се Отпорни на Дамки, Водоотпорни, Брзи Во Боја и Не-Пролевање. Силната И Издржлива Подлога Од Јута Обезбедува Структурен Интегритет и Го Промовира Протокот на Воздух. Долготрајните Модерни Материјали Се Погодни За Деца и Миленичиња. Вакуум Без Бар За Тепање; Исчистете Го Местото Со Раствор На Вода и Благ Детергент. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 5 'Х 7'.

Им се допаѓа и на купувачите..