• Ново
Диск Сопирачка Дебеломер Одговара изберете: 2011-БМВ 740, 2010-бмв 535
zoom_in

Диск Сопирачка Дебеломер Одговара изберете: 2011-БМВ 740, 2010-бмв 535

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Повторно произведени за да ги исполнат најточните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран и проверен притисок за да се обезбеди правилно функционирање и монтирање. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради дебеломерните сопирачки се критични делови од склопот на сопирачките. Овој Центричен дебеломер е повторно произведен за да обезбеди предвидливи и сигурни перформанси додека обезбедува долг работен век. За да се постигне како нова состојба и заштита од ' рѓа, делот се превртува, а потоа се третира со антикорозивна завршница. Дебеломерот е 100% тестиран под притисок и проверен за да гарантира правилно функционирање и монтирање. Вклучени се хардвер и загради, каде што е применливо, за да се олесни лесната инсталација. Основана Во Јужна Калифорнија во 2000 Година, Centric® постигна признание за своите системи за резервни делови и компоненти на сопирачките ширум светот. Денес компанијата е водечки производител и снабдувач на сопирачки, големи комплети за сопирачки, сопирачки со високи перформанси, дебеломер, дискови, ротори, влошки, тркачки сопирачки, течност, резервни сопирачки, надградби на сопирачките на оклопни возила, големи комплети за сопирачки (BBKs), оем системи ЗА сопирање ЗА секојдневни автомобили, тешки возила и автомобили со високи перформанси. Сите Центрични производи се познати под етикетите Стоптек, Ц-Тек, Центрични и Позикиет и поддржани со квалитетно истражување и развој. Центричен Полу-Натоварен Дебеломер На Сопирачката. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива.

Им се допаѓа и на купувачите..