• Ново
Бесплатно собрание девојки плетено здолниште, големини 4-18
zoom_in

Бесплатно собрание девојки плетено здолниште, големини 4-18

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дајте му вртник. Бесплатно склопување трендовски плетено здолниште во живописна пурпурна нијанса ги крева своите омилени маички и врвови за забавен, свеж изглед што ќе го сака. Голема победа : Две странични џебови ја чуваат нејзината скрипција на денот и мобилниот телефон. Стил со пријатна маичка, Зип Худи со долги ракави на бесплатниот склоп (продаден одделно) и прекрасни чизми на Челси за да го заврши нејзиниот изглед. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластичен грб за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Плетиран фронт. Плетирано здолниште за девојчиња од слободно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..