• Ново
Грејсон социјална женска маица, шорцеви и сет за спиење на главата, парче
zoom_in

Грејсон социјална женска маица, шорцеви и сет за спиење на главата, парче

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Со нетрпение очекуваме да се усогласи ноќта со 3-парчињата за спиење на Грејсон Социјал. Се одликува со графичка мета со пар шорцеви за да одговара, и лента за глава за да го собере изгледот заедно. Изработени со воздушна ткаенина, овие пижами ве оставаат со меко, ветровито чувство совршено за потоплите ноќи, додека опуштеното вклопување овозможува лесно поставување бидејќи температурите почнуваат да се натопуваат. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. 3-парчен сет за спиење вклучува : една маица, еден пар шорцеви и една лента за глава. Маица : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината; печатење на сите. 3 парчиња маица, шорцеви и лента за глава поставени за жени од Грејсон Социјал.

Им се допаѓа и на купувачите..