• Ново
Он. Заштитник на засилување со наизменични места, пакет, 2,5 метри кабел за напојување
zoom_in

Он. Заштитник на засилување со наизменични места, пакет, 2,5 метри кабел за напојување

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Заштитете ја вашата опрема! Нашиот заштитник за наплив ви дава дополнителни приклучоци и ќе ги задржи вашите уреди безбедни од напојување и шила што инаку би можеле да предизвикаат масовно осакатување и хистерија! Оценката за апсорпција на енергија од 500 ouул ја штити вашата опрема од енергетски полни и шила. Заштитете го Он.На онн. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. и вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот . како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. Заштитник на пренапони со 6 места за наизменична струја, 2 пакувања : 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см). 500 рејтинг на апсорпција на енергија ouул. Вклучен/исклучен прекинувач со интегриран прекинувач од 15А коло. Слотови за монтирање на копчињата. Заштеда на простор, приклучок за наизменична струја на агол. Електричен рејтинг : 125 V/15 A/60 Hz. 1875 W континуирана должност.

Им се допаѓа и на купувачите..