• Ново
Без граници фустан за ракав на јуниори
zoom_in

Без граници фустан за ракав на јуниори

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкава текстура на ребрата на ребрата со трендовски долги ракави. Облечете го со високи потпетици или облечете го повеќе случајно со патики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опремена. Лажички врат. Долги ракави; Рушени раменици. Панели на ракав. Ребрести текстура. 78% рајон/22% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека со вратот од ребрестиот лажички од ребрести од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..