• Ново
Вејверли инспирации 44 памучно цврсто печатење и занаетчиска ткаенина од завртката, трева
zoom_in

Вејверли инспирации 44 памучно цврсто печатење и занаетчиска ткаенина од завртката, трева

DEN 399.52

Износ
check Во продавницата.

Овде, воведете ги инспирациите Waverly 100% памучна ткаенина, продадена од завртка од 8 метри, совршени за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои бараат да научат како да ги занает своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено, ватирање и занаетчиство. Лесно за грижа, машината мие ладно со слични бои; Не бели; Tumble Dry Ship. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Ве молиме, осигурете се дека избраната swatch се совпаѓа со посакуваната боја на ткаенина. Ширина : 44 ". Тежина : 140 gsm. Цврста боја на трева. Одлично чувство на допир.

Им се допаѓа и на купувачите..