• Ново
Лени и Лери е шефот
zoom_in

Лени и Лери е шефот

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Знаеме дека барате повеќе протеини, повеќе влакна и помалку шеќер. Така го изработивме шефот на сите протеински колачиња. Лени Конечно, можете да завршите цела кутија колачиња без да се чувствувате виновни. Не-ГМО состојки : Задоволувачки цврсти и џвакани, нашето пријатно колаче со протеини со чоколади, е преполно со протеини базирани на сурутка, многу влакна и нула вина. Протеини од природна сурутка : натоварен со 18 G протеини базирани на сурутка, но со само 1 грам шеќер, ова колаче ќе го прикаже вашиот глад кој е шефот . Не-ГМО состојки : Задоволувачки цврсти и џвакани, нашето пријатно тројно чоколадо парче протеини колаче е спакувано Со протеини засновани на сурутка, многу влакна и нула вина. Протеини од природна сурутка : натоварен со 18 G протеини базирани на сурутка, но со само 1 грам шеќер, ова колаче ќе го покаже вашиот глад кој е шефот!. Запуштете ја вината бесплатно : Лени и шефот на Лари! Колачињата се прават со состојки кои не се ГМО и се овластени за кошер; Ние не користиме соја, јајца, сируп од пченка со висока фруктоза или вештачки засладувачи во кој било од нашите колачиња за шеф.

Им се допаѓа и на купувачите..