• Ново
Машки сите момче пливаат кратко, до големина 5xl
zoom_in

Машки сите момче пливаат кратко, до големина 5xl

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете малку безвременски стил во вашата гардероба за пливање за пливање со овие машки пливање стебла од Georgeорџ. Тие се изработени од мека ткаенина што се суши брзо и имаат лагер за корпа за мрежи за да ве одржуваат пријатно. Покриената еластична лента за половината и влечењето обезбедуваат прицврстено, прилагодено вклопување додека две пригодни странични џебови и задниот џеб од велкро ги обезбедуваат вашите шанси и завршува. Овие шорцеви за пливање се достапни во разновидни стилови и се одлични за сурфање, трескање на плажа и уживање во следната забава во базенот. Georgeорџ Машки сите момче кратко, до големина 5xl : школка : 100% полиестерлинг : 100% полиестермен за пливање шорт -лајлерични еластични еластични ленти со еластична лента со влечење со странични џебови на задниот дел од велкров во разновиден стил на стилови, пред да се измие, машината за миење ладно одделно, само не -нон. -Клориско белило кога е потребно, паѓајте суво ниско, не пеглајте.

Им се допаѓа и на купувачите..