• Ново
Платно Изолирани Бенто Торба Топлинска Изолација Дебела Торба Торба Рака Носат Голем Капацитет Ручек Бо Торба Изолација Торба
zoom_in

Платно Изолирани Бенто Торба Топлинска Изолација Дебела Торба Торба Рака Носат Голем Капацитет Ручек Бо Торба Изолација Торба

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Платно Изолирана Бенто Торба Топлинска Изолација Дебела Торба За Торба Рачно Носете Торба За Изолација За Ручек Со Голем Капацитет Карактеристики : зачувување На Топлина ориз торба зачувување на топлина : внатрешната обвивка е изработена од материјал од алуминиумска фолија, а надворешниот слој е заштитен со крпа. Кутијата за ручек е дизајнирана со двојна изолација, која може да ја задржи храната.ладно/топло/свежо неколку часа. Совршен за јадење на пат, излети, патувања, канцелариски ручеци, училиште, плажи и многу повеќе! Производствен материјал : ткаенина торбата за ручек е дизајнирана да ја зголеми ефикасноста на складирањето, со главен оддел за патент и преден џеб. Погоден е за да обезбедите доволно простор за храната.и закуски што ви се потребни во текот на денот, како и пакувајте ги клучевите, картичките, полначите за мобилни телефони, салфетките, шишињата со вода, садовите за јадење, џвакањето или други ситници што ви се потребни секој ден. Торбата за кутија за ручек е лесна за носење : кутијата за ручек за повеќекратна употреба има армирана рачка на врвот и голем дизајн на отворање, што е погодно за полнење и вадење храна. Модерниот и лесен дизајн може погодно да се користи како торба за ручек, торба за ладење, торба за пикник, торба за перење или торба за купување. Женските и машките кеси за ручек се пространи и имаат повеќе прегради. Големина : 23x19x13cm пакетот содржи : 1x ручек пакет производи поврзани со Домаќинството. Боја како што покажува сликата. Издржлив.

Им се допаѓа и на купувачите..