• Ново
Дуксери На Ведолај Девојка Мода Јака Пуловер Со Долги Ракави Со Џебови, Црвени 2 Години
zoom_in

Дуксери На Ведолај Девојка Мода Јака Пуловер Со Долги Ракави Со Џебови, Црвени 2 Години

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Момчиња Пуловер Блузи Бебе Девојки Доенчиња Цртан Филм Дуксер Мало Девојче Блузи Бебе Момче Џемпери 12-18 Месеци Ви Благодариме и убав ден!. ви благодариме за разбирањето!. Функција : . Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Тип На Шема : Цртан Филм. Должина на ракавот : Полн Ракав. Материјал : Мешавина Од Памук. Ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе. Моден дизајн,, висок квалитет!. Пакетот вклучува : 1pc Врвот. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Стил : Мода. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. 1 инч = 2,54 см. Главна Боја : Сликата Покажува Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер и памук. Ткаенината допре мека, удобна и лесна. Слаткиот дуксер со патент ќе биде добар избор за вашите деца во fall и зима. Карактеристики : Долг ракав, јака, ревер, капка рамо, страничен шлиц, страничен сплит, два џебови, висок низок раб, цврста боја, лабаво вклопување, моден дуксер. Трендови : совршено е да ги носите трендовските врвови во пар со фармерки, панталони за суи, шорцеви, патики. Тоа ќе создаде едноставен секојдневен, но трендовски стил. пуловерот го одржува вратот топол и го олеснува ставањето и спуштањето. Прилики : неговото лабаво вклопување и стилот на салон е погоден за секојдневно носење како училиште, дом, тренинг, патување, одмор, пикник итн., подобро може да ја покаже енергичноста и виталноста на вашите деца. Машина За Перење : Измијте го овој дуксер со други предмети што се во иста група на бои, изберете најнежен циклус и ладна вода. Поставување на пуловерот рамно за сушење.

Им се допаѓа и на купувачите..