• Ново
Јувул Женски Работни Шорцеви Карго Шорцеви За Жени Летни Цврсти Еластични Шорцеви За Половината Панталони Со Права Нога Дневна Атлетски Шорцеви Со Џебови
zoom_in

Јувул Женски Работни Шорцеви Карго Шорцеви За Жени Летни Цврсти Еластични Шорцеви За Половината Панталони Со Права Нога Дневна

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

1.Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилското И модно Печатење ве прави привлечни со вашата омилена Маица итн .3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби.Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Панталони Секојдневна и пријателска за кожата ткаенина со потресен стил, совршено е да се совпадне со разни блузи. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат совршено искуство со носење. Натпревар : Симпатични здолништа со пеперутки е одличен натпревар за маици, блузи за резервоари, тесни врвови, лабави јакни, кошули за сонце, дуксери, дуксери, сандали, патики итн. Повод : погоден е и за секојдневна летна плажа, облека за одмор, забава, излегување во клуб, канцеларија, спорт, трчање, теретана, јога, вежбање, фитнес, пешачење, тренинг, танц, секојдневна дневна облека за носење. Најдобри Подароци : 2023 Модните трендовски шорцеви се неверојатен подарок за жени,девојки,ќерки, што е ласкаво и добро се вклопува.

Им се допаѓа и на купувачите..