• Ново
Кристијан ДИОР ДОЛЧЕ ВИТА Спреј За Тоалетна Вода За Жени 1. оз
zoom_in

Кристијан ДИОР ДОЛЧЕ ВИТА Спреј За Тоалетна Вода За Жени 1. оз

DEN 1487.84

Износ
check Во продавницата.

Лансирана од дизајнерската куќа на чистијан диор во 1996 година, долче вита е класифицирана како остар, ориентален, дрвенест мирис. Овој женски мирис поседува мешавина од магнолија, роза, цимет, праска, кајсија и долни ноти од ванила и сандалово дрво. Се препорачува за дневно носење. Кристијан Диор ДОЛЧЕ ВИТА Спреј За Тоалетна Вода За Жени 1,7 мл.

Им се допаѓа и на купувачите..