• Ново
Ајомет Машки Модни Дуксери Боја Што Одговара На Тркалезен Врат Врв Со Долги Ракави Качулка Спортска Зимска Џебна Блуза
zoom_in

Ајомет Машки Модни Дуксери Боја Што Одговара На Тркалезен Врат Врв Со Долги Ракави Качулка Спортска Зимска Џебна Блуза

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Машки Модни Дуксери Во Боја Што Одговараат На Тркалезниот Врат Врвот Со Долги Ракави Качулка Спортски Зимски Џебни Блузи Сезона : Aut,Зимски Пол : Менматеријал : Тип На Шема На Плојестерпетер : Крпеница Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Долги Ракави Повод : Секојдневно,Секојдневно : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Линија суво Што Добивате : 1 Компјутер Мажи Врвен Материјал : Изработен Од Памук И Полиестер Кои Се Погодни За Кожата, Меки И Удобни За Носење. Тие исто така дишат, издржливи и не се лесни за деформација. Карактеристика : Модерен дезен, дуксер со ремени, лабав, голем џеб, долг ракав, топол и добар квалитет, што ве прави поубави и виталност и го покажува стилот на носење на вашата личност. Големина и Боја : Машки диви модни дуксери. Постојат 5 големини : М, Л, XL, XXL, XXXL, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и има многу бои за избор. Стил на сите натпревари : Лесно се совпаѓаат со различни панталони. Оваа качулка за пуловер е совршена за спарување со вашата омилена маица, шорцеви и фармерки за секојдневен секојдневен изглед. Одличен Избор : Најдобар подарок за сопруг и погоден за пролет aut и зима. Издржлив за вашата секојдневна употреба. Одлично за секојдневно носење, Одмор, Спорт, работа,одмор, на отворено, забава, шопинг, најдобар избор за топло и убаво.

Им се допаѓа и на купувачите..