• Ново
Колаче Чудовиште Возрасни Ноќта На Вештерките Костим
zoom_in

Колаче Чудовиште Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

DEN 731.20

Износ
check Во продавницата.

100% полиестер; Врв, Хауба 100% Полиестер; Велкро; Глава дава леснотија за зборување и јадење! Не мијте. не избелувајте. немојте да се исушите. место чиста w/влажна крпа. ладно железо доколку е потребно. немојте да се исушите. Сина Плишана Кошула Со Долги Ракави И Глава На Ликот. Додадете Свои Панталони И Зграпчете Го Најблиското Колаче! (В) сакам Колаче! Јадете колачиња! Ом ном ном!! Сега можете да јадете онолку колачиња колку што сакате во овој многу кул Костим За Чудовиште За Колачиња. Еден од најпознатите Мапети На Улицата Сусам, познато е дека јаде се и сешто, но колачињата му се многу омилени. Овој костим е многу лесен за носење и многу удобен е направен од кадифен. Главата го олеснува јадењето и пиењето додека сеуште престојувате целосно во костим. Ова сигурно ќе биде хит! Костимот Вклучува : Сина плишана кошула со долги ракави и кадифен карактер (панталони и колачиња не се вклучени).

Им се допаѓа и на купувачите..