• Ново
Прекрасна Визуелизира Рачно Изработени Кафе Млеко Чаша Нараквица Рака Ремен Кожа Јаже Нараквица Двоен Сет
zoom_in

Прекрасна Визуелизира Рачно Изработени Кафе Млеко Чаша Нараквица Рака Ремен Кожа Јаже Нараквица Двоен Сет

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : оваа елегантна нараквица е прилагодлива помеѓу 17,5 см - 22,5 см (6,8 инчи-8,8 инчи), за да одговара на многу големини на зглобот. Ширината е Класификација од 2,5 см (0,9 инчи) : Нараквица, Нараквица, комплет За Парови : -сеопфатен додаток за носење облека-повеќеслоен дизајн на кожени јажиња-Дизајниран со две изопачени кожни јажиња-метал со сребрен тон "бесконечност" и "Љубов" Шарм-убава алтернатива за да одговара на различни стилови на носење, вклучувајќи елегантни, елегантни, секси, рок или кул итн.- Одличен подарок за вашите пријатели, момче, девојка, сопруга, сопруг Или семејства Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива црна кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 2 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Прекрасна Визуелизира Рачно Изработени Кафе Млеко Чаша Нараквица Рака Ремен Кожа Јаже Нараквица Двоен Сет.

Им се допаѓа и на купувачите..