• Ново
Кетијх-чн Панталони За Жени Јога Панталони Со Висок Струк Широка Нога Опуштено Вклопување Товарни Панталони Виолетова, Л
zoom_in

Кетијх-чн Панталони За Жени Јога Панталони Со Висок Струк Широка Нога Опуштено Вклопување Товарни Панталони Виолетова, Л

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Панталони За Жени 2023 Јога Панталони Со Висок Струк Широка Нога Опуштено Вклопување Карго Панталони Сезона : Летни и Пролетни панталони. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен, Моден, Удобен. Должина : Долго. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА ЖЕНСКИ ТКАЕНИНИ ЗА КВАЛИТЕТ на Панталони : Нашите џогери за изведба се направени од ткаенини со врвен квалитет кои ќе се протегаат во сите правци и ќе ве одржуваат суви со нашата ткаенина што ја отстранува влагата. Дизајнирана за секојдневно носење, нашата специјална мешавина од полиестер и спандекс ќе ве одржува удобно цело време. Се чувствува кул и елегантно одвнатре, меко однадвор. УДОБЕН ВИСОК ПОЈАС : појасите на џогерот се направени со доволно компресија за да ги задржат вашите панталони на место без да предизвикаат непријатност во вашиот среден дел. Совршени се за теретана, јога, пилатес, трчање, брзо џогирање или само релаксирање дома. ЏЕБОВИ : џогерите имаат џебови за да ги држат клучевите или картичките на вашиот телефон. Нема потреба да носите гломазни чанти во теретана. Овие џогер панталони за жени се апсолутна миленичка на модата. Прилики : панталоните се удобни, совршена количина на истегнување и многу се вклопуваат, одлични за јога, риболов, спорт, одмор, плажа, спиење, опуштање и релаксирање дома, секојдневно носење. Овие секојдневни панталони за чизми ќе бидат омилени во вашата гардероба за дневна облека. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Нашите џогери се направени со висококвалитетни ткаенини за кои е лесно да се грижат. Само ставете ги во миење со слични бои и исушете ги на ниско ниво.

Им се допаѓа и на купувачите..