• Ново
Нема маица со долги ракави на јуниорите
zoom_in

Нема маица со долги ракави на јуниорите

DEN 374.40

Износ
check Во продавницата.

Класичен лажичка вратот од без граници е задолжително за вашата секојдневна гардероба. Долги ракави и мека ткаенина ја прават оваа маица совршен придружник на вашите омилени фармерки или хеланки. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина s. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Повлечете. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека ткаенина за удобност; цврсти бои. Маици со долг ракав за жени од.

Им се допаѓа и на купувачите..