• Ново
Скоро природен фенси роза вештачки цвет аранжман со вазна, црвена
zoom_in

Скоро природен фенси роза вештачки цвет аранжман со вазна, црвена

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Дали го сакате изгледот на рози, но немате тон простор за украсување? Тогаш овој прекрасен мал аранжман е скроен за вас. Одликувајќи се со неколку полни розови цути, затегнати во најсечената вазна (полн со вода со течна илузија), ова парче ја доловува чиста елеганција на розата, со тоа што зазема тон простор. Совршено за шалтер, вашата работна маса или странична маса, овој аранжман исто така прави убав подарок. Скоро природна фенси се крева со вазна, црвена : целокупните димензии меркаат 8 ”високи и 8,5” широки. Прекрасни цветања од роза. Вклучена декоративна вазна со фаукс вода. Совршен за шалтер, биро или странична маса. Идеално и за дома и за канцеларија. Димензии на вазни : W : 6, H : 5, D : 6.

Им се допаѓа и на купувачите..