• Ново
DesignArt 'Детска шема на жолта врата' модерна панел за завеси за затемнување
zoom_in

DesignArt 'Детска шема на жолта врата' модерна панел за завеси за затемнување

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со завесата на оваа детска шема . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачката само за вас . faux-linen Ткаенината е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Pink Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : животни. - Боја : розова. - Модел : животински принт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Им се допаѓа и на купувачите..