• Ново
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Комбинезони, Поларна Мечка, 3 Месеци
zoom_in

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучни Комбинезони, Поларна Мечка, 3 Месеци

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот 1-парче предвремени памучни унија костум/комбинезони се одлични за играње, време на стомакот и дневни активности. Нашите синдикални костуми и комбинезони се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни унија костуми и комбинезони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Им се допаѓа и на купувачите..