• Ново
Кингстон Месинг ЕВ Притисни Скокачки Мозоци без Прелевање, Мерач, Полиран Хром
zoom_in

Кингстон Месинг ЕВ Притисни Скокачки Мозоци без Прелевање, Мерач, Полиран Хром

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Одводите за бања со склекови имаат пружински механизам за лесно затворање и отворање на тела. Достапно во повеќе завршетоци за да одговара на вашата славина, Скокачкиот Одвод на Славината без Прелевање ќе одговара на стандардните големини на мијалникот во бањата. Фабрикуван од цврст месинг материјал за издржливост и сигурност. 1-1/4" О. д. опашка. Големина на копчето : (Л)2-1/2 "х (Ш)2-1/2". Вкупна висина : 8-7/16". Одговара стандард 1-5/8" отворање. Притисни скокачки механизам. 22 мерач. Без прелевање дизајн. Лесната инсталација ви заштедува време и напор. Дизајниран за долготрајна издржливост.

Им се допаѓа и на купувачите..