• Ново
Аддон-СФП примопредавател модул-Брз Етернет
zoom_in

Аддон-СФП примопредавател модул-Брз Етернет

DEN 10079.52

Износ
check Во продавницата.

SFP (mini-GBIC) примопредавател модул (еквивалентно на : RAD SFP-10 AD) - Брз Етернет-100 Base-BX-LC единечен режим-до 12,4 милји - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm Add On - SFP (mini-GBIC) примопредавател модул - Брз Етернет.

Им се допаѓа и на купувачите..