• Ново
Рико - НФЛ врежан трифолчен паричник, Денвер Бронкос
zoom_in

Рико - НФЛ врежан трифолчен паричник, Денвер Бронкос

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Можете да ги чувате вашите пари, кредитни картички и важни визит -картички во овој врежан кожен трифолк паричник од RICO. Оригиналниот кожен паричник има 4 кредитни картички и вклучува пластичен вметнување на слика, за да можете да ги покажете вашите омилени слики од играта! Тоа е врежано со името на тимот и логото на предната страна. Спакувано во метален калај за подароци. • Оригинална кожа од кравјо. • ГОЛЕМО ТИМ ЛОГО. • Калај за метален подарок.

Им се допаѓа и на купувачите..