• Ново
Замрзнати девојки Ексклузивно модно мода, Туту здолниште, нозе и слушалки, сет на облека од 4 парчиња, големини 4-16
zoom_in

Замрзнати девојки Ексклузивно модно мода, Туту здолниште, нозе и слушалки, сет на облека од 4 парчиња, големини 4-16

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Вашата мала принцеза е поставена за каква било авантура во овој ултра -intable 4-парчиња облеки сет инспирирани од Frozen 2! Декорирана со нејзините омилени ликови, вашето малечко ќе го сака ова подеднакво разигран и прилично сет. Сетот за облека со 4 парчиња вклучува : врвот; здолниште; хеланки и лента за глава. Врвот : вратот на екипажот; долги ракави; Графички принт од предната страна. Хеланги : Еластична половината за оптимална удобност; печатење на сите. Вклучува : лента за глава. © Дизни. Сите права се задржани . Топ : 60% памук/40% полиестер; Здолниште : 100% полиестер; Легави : 95% полиестер/5% спандекс; Лента за глава : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Замрзнати 2 4-парчиња облека поставени за девојчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..