• Ново
Главните места 1-1 2 тркалезно копче за кабинетот, недовршено дрво, пакет
zoom_in

Главните места 1-1 2 тркалезно копче за кабинетот, недовршено дрво, пакет

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Главните теми традиционални копчиња за тркалезни кабинети додаваат допир на рустикално присуство во вашата кујна или бања. Недовршената завршница на дрво и класичната тркалезна форма ќе донесат топло чувство на фарма во вашиот дом. Безвременскиот дизајн комплиментира широк спектар на украсни стилови и недовршената завршница на дрво се одликува со топла обврска со мазна површина. Лесно трансформирајте го изгледот и чувството на вашиот простор или освежете парче мебел со едноставно ажурирање на вашиот хардвер на кабинетот. Ова копче мери со дијаметар од 1-1/2 инчи (38 мм) и има трајна конструкција на дрво. Пакетот вклучува (2) копчиња на кабинетот и (2) 8-32 x 1 инчи завртки за монтирање за брза инсталација без стрес. Ова класично тркалезно копче е исто така достапно во пакет со 10 броеви. Димензиите на производот се 1,5 инчи. L x 1,5 in. W x 1 in. H. Mainstays 1-1/2 "(38мм) тркалезно кабино копче, недовршено дрво, 2 пакувања Традиционална форма на тркалезно копче. Дијаметар 1-1/2 инчи (38 мм) сет вклучува (2) копчиња на кабинетот и (2) 8-32 x 1 инчи завртки за монтирање. Димензии на производот : 1,5 ин. L x 1,5 in. W x 1 in. H.

Им се допаѓа и на купувачите..