• Ново
8-во-Универзален далечински управувач со копчињата за сјај-во-темно
zoom_in

8-во-Универзален далечински управувач со копчињата за сјај-во-темно

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

QFX REM-8 8-во-1 Универзален далечински управувач со копчиња со сјај-во-темно; Автоматско/рачно паркирање на код за брзо поставување; Контроли до 8 уреди, вклучувајќи ТВ, ДВД, VCR, VCD/TV LD/CD, аудио, AC, сателит и кабел; Компатибилен со скоро сите уреди со ТВ и А/В; Господарско копче за вклучување/исклучување; Заштеда; Внесување на директен код; Обоени копчиња ABCD за навигација со мени во DVR и поставени кутии; Заштеда на код; Бара 2 ААА; Овој универзален далечински управувач со 8-во-1 со копчиња за сјај-во-темни е висококвалитетна универзална ставка за далечински управувачи од нашиот домашен театар и прилагодено инсталирање ТВ, Проектор и Домашен театар Дополнителни контроли и додатоци Универзални колекции на далечински управувачи по намалена цена под намалена цена 10 долари, неверојатна зделка што не можете да ја пропуштите. Секогаш се испорачува брзо и точно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги вашите кабли, додатоци и целата своја електроника од нашата широка колекција на електроника во доверба и заштедете над другите трговци на мало. Автоматско/рачно паркирање на код за брзо поставување. Контроли до 8 уреди, вклучувајќи ТВ, ДВД, VCR, VCD/TV LD/CD, аудио, AC, сателит и кабел. Компатибилен со скоро сите уреди со ТВ и А/В. Господарско копче за вклучување/исклучување. Заштеда. Внесување на директен код. Обоени копчиња ABCD за навигација со мени во DVR и поставени кутии. Заштеда на код. Бара 2 ААА.

Им се допаѓа и на купувачите..