• Ново
Време и време на модни патики на жените
zoom_in

Време и време на модни патики на жените

DEN 252.96

Износ
check Во продавницата.

Јасна бела патика никогаш не пропаѓа. Чувајте ја секоја облека на точка со пар модни патики од време и TRU. Фаќајќи се на страничен панел на контраст и класичен стил на чипка, овие клоци без напор го носат вашиот изглед на следното ниво. Ексклузивно продаден на. Затворање на чипка. Тркалезна пети за флексибилна големина. Страничен панел на контраст. Удобно стапало за целодневна удобност. Не-означување на надворешната страна. Рачно изработено горно и надворешно. Место чисто. Увезени. Бели модни патики за жени од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..