• Ново
Трговска марка ликовна уметност Cucina Italiana VII Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Cucina Italiana VII Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Cucina Italiana VII“ платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..