• Ново
Raybestos WC Професионална Одделение Тапан Сопирачка Тркала Цилиндар Одговара изберете: 1984-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1984-ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА
zoom_in

Raybestos WC Професионална Одделение Тапан Сопирачка Тркала Цилиндар Одговара изберете: 1984-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1984-ПОНТИЈАК

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Рејбестос Цилиндрите За Тркала Со Професионално Одделение се дизајнирани да обезбедат одлично сопирање. Тие се изградени од цврст материјал кој обезбедува долготрајна издржливост и се дизајнирани да ОЕМ спецификации. Овие цилиндри на тркалата нудат брилијантна заштита од истекување и максимална отпорност на топлина. Тие се отпорни на корозија и обезбедуваат лесна инсталација. Дизајниран да обезбеди одлично сопирање Дизајнирано за ОЕМ спецификации Нуди брилијантна заштита од истекување и максимална отпорност На топлина Отпорни На Корозија Лесна инсталација Одговара Изберете : 1984-1992 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1984-1992 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА и многу повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Им се допаѓа и на купувачите..