• Ново
Веворбренд 1. Галон Пумпа Распрскувач Од Нерѓосувачки Челик, Тревник И Градина Рачна Пумпа Распрскувач Со Манометар И Сигурносен Вентил, Прилагодлива Млазница За Г
zoom_in

Веворбренд 1. Галон Пумпа Распрскувач Од Нерѓосувачки Челик, Тревник И Градина Рачна Пумпа Распрскувач Со Манометар И Сигурносен

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Вовед Во брендот VEVORbrand е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, VEVORbrand е посветен на обезбедување На Нашите клиенти Со Тежок Притисок на опремата : 1,5-4,0 бари. Овој распрскувач за рачна пумпа е изработен од нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓа и издржлив. Обрнете внимание дека гумениот прстен и внатрешниот дизајн не се погодни за силни корозивни, кисели и основни раствори. Прилагодлива Млазница : премиум месинг млазницата може да го прилагоди интензитетот на спрејот за вода од директно вбризгување во ситна магла. Овој распрскувач од нерѓосувачки челик е опремен со флексибилно црево и стапче за прскање, што помага да се испрска на растојание од 19,7-23 стапки. Безбедносен Вентил И Манометар : барометарот на овој распрскувач може интуитивно да ја види состојбата на притисок во резервоарот. Дојдете со сигурносен вентил што го прави автоматски да ослободува внатрешен притисок кога притисокот е превисок, одржувајќи го притисокот во безбеден опсег. Лесен За Употреба И Носење : влезот на вода во форма на сад во градинарскиот распрскувач е погоден за полнење вода, а хуманизираната рачка е наменета за брзо градење на воздушниот притисок. Доаѓа и со прилагодлив ремен за рамо за практично носење. Повеќе Апликации : нашиот рачен распрскувач е идеален за градинарство, тревник, двор, внатрешни и надворешни потреби за прскање, автомобилска индустрија, општо чистење, капење миленичиња и многу други апликации. Погоден е и за дезинфекција.

Им се допаѓа и на купувачите..